Account menedzser álláslehetőség

Onespire Zrt.

Az Account Manager (Értékesítési Manager) pozíció leírása

Feladatok

  • Üzletfejlesztési lehetőségek feltérképezése, ügyfelek igényeinek felmérése, ügyféligény kialakítása, a szolgáltatási portfolió értékesítése a telekommunikáció, ipar és energetika szektor piacvezető vállalatainál.
  • Ügyféltárgyalások, prezentációk, tenderek menedzselése.
  • Folyamatok felmérése, ügyféligények specifikálása.
  • Projektekhez kapcsolódó üzleti- és pénzügyi tervek kidolgozása, árazás.
  • Szerződések, ajánlatok készítése és kezelése, elszámolások menedzselése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, az IT szektor vezetőivel.
  • Szerződések felügyelete a teljes futamidő alatt, szerződéses kötelezettségeknek való megfelelés ellenőrzése, projektek minőségbiztosítása, projektek leszállításának támogatása.
  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése.
  • Konkurencia-elemzés.
  • Részvétel az értékesítési és marketing stratégia kialakításában és megvalósításában.

Szakmai elvárások

  • Gazdasági vagy műszaki felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Számítógépes ismeret: magas szintű MS Office.

Szakmai tapasztalat

  • Minimum 5 év munkatapasztalat, ideális IT szektorban vezetői tapasztalat és/vagy tanácsadó cégnél account management, projektvezető, senior tanácsadó vagy sales tapasztalat.
  • Nemzetközi vállalati kultúrában szerzett tapasztalat.
  • ERP rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat és folyamatismeret.
  • Projekt menedzsment tapasztalat és szemlélet.
  • Kapcsolatrendszer a ipari szolgáltató szektorban.

Személyi elvárások

  • Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, tárgyalási rutin felsővezetőkkel.
  • Dinamizmus, határozottság, proaktív gondolkodás, csapatszellem.
  • Nyitott, kezdeményező személyiség.
  • Értékesítési kompetenciák.
  • Logikus gondolkodás, átlátó képesség.
  • Gyors felfogó képesség.
  • Rugalmasság és alkalmazkodó képesség.

Érdekli az Account menedzser álláslehetőség?

Küldje el önéletrajzát és munkatársunk megkeresi a megadott elérhetőségein!

Fájl kiválasztásaNincs kiválaszott fájlFeltölthető fájl típusok: pdf, doc, docx, odt. Maximális fájl méret: 1 MB

Adatkezelési hozzájárulás*

14 + 6 =

Onespire karrierlehetőség

Fedezze fel érdekes és kihívást jelentő projektjeinket vezető hazai és más európai országokban található nagyvállalatoknál.

Vegy fel velünk a kapcsolatot most!

Botka Edina
HR munkatárs

Amit munkatársainknak kínálunk

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel
  • Külföldi munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok
  • Piacképes jövedelem
  • Rugalmas időbeosztás
  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség