Junior SAP tanácsadó álláslehetőség

Onespire Zrt.

A Junior SAP tanácsadó pozíció leírása

Vállalatirányítási rendszerbevezetésekkel, rendszerintegrációval, valamint a meglévő folyamatok továbbfejlesztésével, jövőbeni stratégiai alapok kialakításával foglalkozó tanácsadó cég keres Junior SAP tanácsadó munkatársat.

Feladatok:

  • Tanácsadói feladatok sikeres megvalósítása informatikai és üzleti fejlesztési projekteken.
  • Informatikai, vállalatirányítási rendszer tesztelési feladatok.
  • Ügyviteli rendszerekhez kapcsolódóan üzleti folyamatok és termékek felmérése, elemzése, dokumentációja.
  • Üzleti és funkcionális követelmény definíciós dokumentumok készítése.
  • Projektvezetés támogatása adminisztratív feladatokban.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, gazdasági vagy informatikai végzettség.
  • Elemzőkészség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Microsoft Office alkalmazások megfelelő mélységű ismerete (szövegszerkesztés, táblázatkezelés, prezentációkészítés).

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerek (SAP) felhasználói szintű ismerete.
  • Egyéb logisztikai rendszerek ismerete (Ariba, Oracle).
  • Informatikai, adatbázis-kezelési ismeretek.
  • Folyamatszervezési, stratégiai tanácsadási gyakorlat a Beszerzés, Készletgazdálkodás, Szállítói folyamatok terén.
  • Értékesítési tapasztalat.
  • Német nyelvtudás.

Munkakör betöltéséhez szükséges képességek, adottságok:

  • Kiemelkedő problémamegoldó, és kommunikációs képesség.
  • Megbízható munkavégzés és együttműködési készség.
  • Ügyfél és üzletorientáltság.
  • Folyamatos szakmai fejlődésre való igény.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel.
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés.
  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör.
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok.
  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség.
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Külföldi munkalehetőség.
  • Piacképes jövedelem.

Érdekli a Junior SAP tanácsadó álláslehetőség?

Küldje el önéletrajzát és munkatársunk megkeresi a megadott elérhetőségein!

Fájl kiválasztásaNincs kiválaszott fájlFeltölthető fájl típusok: js, xcf, mpp. Maximális fájl méret: 1 MB

Adatkezelési hozzájárulás*

5 + 1 =

Onespire karrierlehetőség

Fedezze fel érdekes és kihívást jelentő projektjeinket vezető hazai és más európai országokban található nagyvállalatoknál.

Vegy fel velünk a kapcsolatot most!

Botka Edina
HR munkatárs

Amit munkatársainknak kínálunk

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel
  • Külföldi munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok
  • Piacképes jövedelem
  • Rugalmas időbeosztás
  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség