Recruiter állás

Onespire Zrt.

A Recruiter pozíció leírása

Recruitment feladatok:

  • Teljeskörű toborzás,
  • Jelöltek előszűrése,
  • Interjúk lebonyolítása, utánkövetése,
  • Interjú összefoglaló elkészítése,
  • Álláshirdetések szerkesztése, frissítése, kezelése,
  • Álláskeresői portálok adatbázisának, illetve a saját adatbázisnak a kezelése,
  • Toborzással kapcsolatos adminisztráció.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Szellemi munkaerő toborzásában szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete.

Munkakör betöltéséhez szükséges képességek, adottságok:

  • Önálló munkavégzés,
  • Átlagon felüli szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség,
  • Nyitott, határozott, kezdeményező személyiség,
  • Stressztűrő képesség, probléma-megoldó szemlélet.

Amit a cég kínál:

  • 4 órás munkaidő, home-office lehetőség,
  • Fiatalos, dinamikus, összetartó csapat,
  • Rugalmasság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Alapbéren felüli jutalékrendszer.

Amit munkatársainknak kínálunk

Változatos projektek

Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel

Külföldi munkavégzés

Külföldi munkalehetőség

Fiatalos csapat

Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés

Tanfolyamok, képzések

Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok

Versenyképes jövedelem

Piacképes jövedelem

Rugalmas munkavégzés

Rugalmas időbeosztás

Barátságos munkahelyi légkör

Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör

Nyitott vezetőség

Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség

Érdekli a Recruiter állás?

Küldje el önéletrajzát és munkatársunk megkeresi a megadott elérhetőségein!

Onespire karrier montázs

Onespire karrier

Hiszünk a fiatalok lendületében, ötleteiben és gondolkodásában.

A jövőbeni informatikai termékek és fejlesztési irányvonalak nélkülük elképzelhetetlenek.

Tanácsadói utánpótlásprogramunk az ő fejlődésüket szenior tanácsadók tudásával és tapasztalatával segíti.

Hiszünk a fiatalok lendületében, ötleteiben és gondolkodásában.A jövőbeni informatikai termékek és fejlesztési irányvonalak nélkülük elképzelhetetlenek.Tanácsadói utánpótlásprogramunk az ő fejlődésüket szenior tanácsadók tudásával és tapasztalatával segíti.
Onespire karrier illusztráció