Szenior SAP logisztikai tanácsadó

Szenior SAP logisztikai tanácsadó állás

A Szenior SAP logisztikai tanácsadó pozíció leírása

Szenior tanácsadó munkatárs – SAP logisztika terület

Vállalatirányítási rendszerbevezetésekkel, rendszerintegrációval, valamint a meglévő folyamatok továbbfejlesztésével, jövőbeni stratégiai alapok kialakításával foglalkozó tanácsadó cég keres Szenior logisztikai tanácsadó munkatársat.

Feladatok:

  • Tanácsadói feladatok sikeres megvalósítása informatikai és üzleti fejlesztési projekteken a telco, ipar és energetika szektor piacvezető vállalatainál
  • SAP rendszer bevezetésében, támogatásában, meglévő folyamatok továbbfejlesztésében ill. új folyamatok kialakításában való tanácsadói feladatok ellátása
  • Ügyviteli rendszerekhez kapcsolódóan üzleti folyamatok és termékek felmérése, elemzése, dokumentációja
  • Presales feladatok végzése, Workshopok tartása

Elvárások:

  • 5 év tapasztalat a SAP logisztikai moduljaiban
  • Felsőfokú műszaki, gazdasági vagy informatikai végzettség
  • Ügyviteli rendszerekhez kapcsolódó üzleti folyamatok ismerete
  • Elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Egyéb logisztikai rendszerek ismerete (Ariba, Oracle)
  • Informatikai, adatbázis-kezelési ismeretek
  • Folyamatszervezési/stratégiai tanácsadási gyakorlat
  • Értékesítési tapasztalat

Munkakör betöltéséhez szükséges képességek, adottságok:

  • Kiemelkedő problémamegoldó-, és kommunikációs képesség
  • Megbízható munkavégzés és együttműködési készség
  • Ügyfél- és üzletorientáltság
  • Folyamatos szakmai fejlődésre való igény

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok
  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség
  • Rugalmas időbeosztás
  • Külföldi munkalehetőség
  • Piacképes jövedelem

Amit munkatársainknak kínálunk

Változatos projektek

Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel

Külföldi munkavégzés

Külföldi munkalehetőség

Fiatalos csapat

Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés

Tanfolyamok, képzések

Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok

Versenyképes jövedelem

Piacképes jövedelem

Rugalmas munkavégzés

Rugalmas időbeosztás

Barátságos munkahelyi légkör

Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör

Nyitott vezetőség

Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség

Érdekli a Szenior SAP logisztikai tanácsadó állás?

Küldje el önéletrajzát és munkatársunk megkeresi a megadott elérhetőségein!

Onespire karrier montázs

Onespire karrier

Hiszünk a fiatalok lendületében, ötleteiben és gondolkodásában.

A jövőbeni informatikai termékek és fejlesztési irányvonalak nélkülük elképzelhetetlenek.

Tanácsadói utánpótlásprogramunk az ő fejlődésüket szenior tanácsadók tudásával és tapasztalatával segíti.

Onespire karrier illusztráció