Power Apps fejlesztő álláslehetőség

Onespire Zrt.

Power Apps fejlesztő állás leírása

A Onespire Zrt., egy ERP-rendszerek bevezetésével, rendszerintegrációval, meglévő folyamatok fejlesztésével és jövőbeli stratégiai alapokkal foglalkozó magyarországi tanácsadó cég Power Apps fejlesztő munkatársat keres.

FIGYELEM: A jelentkezőknek Budapesten vagy annak közelében kell lakniuk, és rendelkezniük kell magyarországi munkavállalási engedéllyel. A munkakör heti 2-3 nap irodai jelenlétet igényel.

Főbb célok:

  • Kisvállalati alkalmazások következő generációjának tervezése és fejlesztése több mint 5000 üzleti felhasználó számára alacsony kódú technológiákkal, mint például MS Power Apps
  • Szolgáltatások és megoldások kialakítása ügyfeleink számára a Microsoft PowerApps, Power BI, SharePoint, Power Automate, Microsoft Teams eszközökkel, egyedi fejlesztés és adatintegráció
  • Gyakorlati technikai szakértelem biztosítása az ügyfelek igényeit kielégítő Power Platform alapú megoldások tervezéséhez és megvalósításához
  • A csapatok támogatása a Microsoft Power Platform hatékony használatában (Power BI, Power Apps, Power Automate és Power Virtual Agent)
  • Az üzleti kihívások megértése, megoldás kialakítása problémamegoldó és döntéshozatali készségek alkalmazásával
  • Az új technológiák nyomon követése, az iparági szabványok, legjobb gyakorlatok és trendek ismerete
  • Az üzleti folyamatok automatizálása a Power Apps és a Power Automate segítségével; az eredmények adatvizualizációt és alacsony kódú alkalmazásokat tartalmaznak
  • Különböző konnektorok használatával különböző rendszereket csatlakoztatása a Power Platform alkalmazásokhoz
  • Az API-k fejlesztésére vonatkozó javaslattétel és irányítás olyan üzleti alkalmazásokhoz, amelyek nem rendelkeznek natív konnektorokkal
  • Azon területek és folyamatok azonosítása, ahol a Power Platform és a Microsoft 365 jobban felhasználható, és elősegítheti a folyamatok optimalizálását
  • Részvétel az automatizált jelentések és adatpiacok csúcstechnológiát felhasználó tervezésében fejlesztésében (MS Power platform, Azure, stb.)
  • 3. szintű támogatás nyújtása a leszállított megoldásokhoz
  • Tanácsadói feladatok sikeres végrehajtása informatikai és üzletfejlesztési projektekben piacvezető cégeknél (iparágak: energia, légiközlekedés, szállítmányozás, gyártás, telekommunikáció, pénzügy)
  • Üzleti és funkcionális követelménydefiníciós dokumentumok kialakítása
  • Kulcsfontosságú digitális transzformációs projektek irányítása globális és regionális iparágvezető vállalatoknál

Elvárások:

  • Informatikai, közgazdasági, matematikai, menedzsment vagy hasonló felsőfokú végzettség
  • Elemzőkészség, absztrakt gondolkodás, rendszerben való gondolkodás, relációs adatbázisok fogalmának megértése
  • Széleskörű gyakorlati tapasztalat (legalább 1 év) Canvas és modell-vezérelt Power Apps, Power BI, Microsoft DataVerse (CDS), Power Automate, SQL, SharePoint tervezésében és fejlesztésében
  • Tapasztalat az Agile, SAFe, scrum, DevOps terén
  • Kiváló angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Microsoft Office alkalmazások alapos ismerete (szövegszerkesztés, táblázatkezelés, prezentáció)
  • EU állampolgárság és érvényes munkavállalási engedély az EU-n belül
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, a munkakör heti 2-3 nap irodai jelenlétet igényel.

Előnyt jelent:

  • Üzleti elemzőként szerzett tapasztalat (üzleti követelményspecifikáció, ügyfélkommunikáció, UML, folyamat- és adatleképezés, felhasználói történetek és feladatok meghatározása)
  • Power Query, DAX és M nyelvek mélyreható ismerete
  • Egyéb BI eszközök ismerete (Tableau, Spotfire, Qlik, Rapidminer, KNIME, python)
  • Az üzleti folyamatok újratervezési koncepciójának megértése
  • Power Platform tanúsítványok: PL-100, PL-200, PL-400, PL-500 vagy PL-600
  • Folyamatszervezési vagy stratégiai tanácsadási gyakorlat Treasury, Pénzügy, Controlling, HR, Jogi vagy egyéb üzleti területeken
  • MS SQL Server 2016 vagy újabb, T-SQL, SSIS, SSRS, ETL folyamatok
  • Felhasználói hitelesítésben és sorszintű biztonsági koncepciókban szerzett tapasztalat
  • Magyar nyelvtudás
  • A munkakör betöltéséhez szükséges készségek és képességek:
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a többfunkciós csapatokban való együttműködésre
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Megbízható munkavégzés és együttműködési készség
  • Ügyfél- és üzlet fókuszú attitűd
  • A folyamatos szakmai fejlődésre való vágy.
  • Késztetés, hogy naprakész legyen a Power Platform legújabb frissítéseivel kapcsolatban, valamint a Microsoft terveiben bejelentett jövőbeli funkcióival kapcsolatban.
  • Elhivatottság a szervezetek átalakítása iránt a Power Platform segítségével.

Általános besorolási fokozatok:

  • Junior – Kevesebb, mint 3 év általános informatikai tapasztalat
  • Medior – 3-7 év általános informatikai tapasztalat
  • Szenior – 7+ év általános informatikai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Különféle szakmai fejlesztési projektekben való részvétel piacvezető ügyfeleknél
  • Dinamikus és tehetséges csapatban dolgozhat
  • Junioroknak: Részvétel a Onespire Zrt. IT, projektmenedzsment, adattudományi és üzleti tanácsadási modulokat magában foglaló junior programjában nagy tapasztalatú mentorokkal
  • Elhivatott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok
  • A vezetőség nyitott az Ön véleményére, javaslataira
  • Rugalmas időbeosztás
  • Munkalehetőség külföldön
  • Versenyképes jövedelem

Érdekli a Power Apps fejlesztő álláslehetőség?

Küldje el önéletrajzát és munkatársunk megkeresi a megadott elérhetőségein!

Fájl kiválasztásaNincs kiválaszott fájlFeltölthető fájl típusok: pdf, doc, docx, odt. Maximális fájl méret: 1 MB

Adatkezelési hozzájárulás*

14 + 15 =

Onespire karrierlehetőség

Fedezze fel érdekes és kihívást jelentő projektjeinket vezető hazai és más európai országokban található nagyvállalatoknál.

Vegy fel velünk a kapcsolatot most!

Botka Edina
HR munkatárs

Amit munkatársainknak kínálunk

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel
  • Külföldi munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Piacképes jövedelem
  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség