Karrier lehetőség – Sales Support munkatárs

Onespire Zrt., Budapest, 2021 január

A pozíció leírása

Vállalatirányítási rendszerbevezetésekkel, rendszerintegrációval, valamint a meglévő folyamatok továbbfejlesztésével, jövőbeni stratégiai alapok kialakításával foglalkozó tanácsadó cég keres Sales Support munkatársat, budai munkavégzési hellyel.

Sales support munkatárs

Sales support munkatárs feladatai:

  • A cégvezetők és account managerek értékesítési feladatainak támogatása, ügyviteli, ügyintézési feladatok ellátása, ügyiratkezelés, levelezés lebonyolítása
  • Az értékesítési folyamat támogatása és utókövetése
  • Kapcsolattartás az account managerekkel és a központi területek dolgozóival, valamint az ügyfelek képviselőivel
  • Elektronikus dokumentációs rendszer működtetése, adatok gyűjtése és rögzítése (ügyfél-adatbázis építése és kezelése)
  • Dokumentumok készítése, szerkesztése: tanácsadói önéletrajzok, referenciák, levelek, kimutatások, statisztikák, grafikonok, prezentációk
  • Ajánlatok készítésének adminisztratív támogatása, koordinálása
  • A cégvezetői döntések előkészítéséhez célzott információ gyűjtése, azok rendszerezése, elemzése és tárolása
  • A beérkező személyes, telefonos és írásos megkeresések fogadása és dokumentálása
  • Értékesítési feladatok adminisztratív támogatása, ügyfélkapcsolat kezelés, szerződések, teljesítés igazolások menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office alkalmazások megfelelő mélységű ismerete (szövegszerkesztés, táblázatkezelés, prezentációkészítés)

Előnyt jelent:

  • Beszerzési rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Német nyelvtudás

Munkakör betöltéséhez szükséges képességek, adottságok:

  • Jó szervező- és priorizálási készség
  • Átlagon felüli szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Stressztűrő képesség, probléma-megoldó szemlélet

Amit a cég kínál:

  • Fiatalos, dinamikus, összetartó csapat
  • Rugalmasság
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

info@onespire.hu

Onespire Zrt.

Kövesse a Onespire Zrt. közösségi média oldalait is!

További bejegyzéseink

Kérdése van szolgáltatásainkkal kapcsolatban?

Küldje el e-mail címét és kérdését, szakértőnk megkeresi Önt két munkanapon belül!

12 + 7 =