Szenior .NET/SQL fejlesztő álláslehetőség

Onespire Zrt.

A Szenior .NET/SQL fejlesztő pozíció leírása

Vállalatirányítási rendszerbevezetésekkel, rendszerintegrációval, valamint a meglévő folyamatok továbbfejlesztésével, jövőbeni stratégiai alapok kialakításával foglalkozó tanácsadó cég keres Szenior .NET/SQL fejlesztő munkatársat.

A feladatkör egy belső szoftver fejlesztését, fizetéssel kapcsolatos back office megoldások továbbfejlesztését és karbantartását foglalja magában (banki tranzakció- és kivonatkezelés, csalásmegelőzés, fizetéselemzés).

Feladatok:

  • Az alkalmazás SQL utasításainak elkészítése és optimalizálása.
  • Dokumentumok és specifikációk elkészítése.
  • Általános adatbázis-problémák elhárítása.
  • A csapat többi tagjával és a felhasználókkal való együttműködés.
  • A csapattagot mentorálása.

Elvárások:

  • .NET frontend és backend.
  • Relációs adatbázisok (SQL).
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat az architektúra tervezésben.
  • Tapasztalat az agilis módszertan terén.
  • Tapasztalat a mentorálás és coaching terén.
  • CI/CD-ben tapasztalat.
  • Egységtesztelési (unit test) tapasztalat.
  • Tesztvezérelt fejlesztésben szerzett tapasztalat.

Környezet:

  • MS SQL szerver.
  • Azure DevOps.
  • Visual Studio.

Szoftverfejlesztési módszertan:

  • SAFe.
  • Scrum.

Munkakör betöltéséhez szükséges képességek, adottságok:

  • Kiemelkedő problémamegoldó, és kommunikációs képesség.
  • Megbízható munkavégzés és együttműködési készség.
  • Ügyfél és üzletorientáltság.
  • Folyamatos szakmai fejlődésre való igény.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel.
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés.
  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör.
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok.
  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség.
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Külföldi munkalehetőség.
  • Piacképes jövedelem.

Érdekli a Szenior .NET/SQL fejlesztő álláslehetőség?

Küldje el önéletrajzát és munkatársunk megkeresi a megadott elérhetőségein!

Fájl kiválasztásaNincs kiválaszott fájlFeltölthető fájl típusok: pdf, doc, docx. Maximális fájl méret: 1 MB

Adatkezelési hozzájárulás*

1 + 7 =

Onespire karrierlehetőség

Fedezze fel érdekes és kihívást jelentő projektjeinket vezető hazai és más európai országokban található nagyvállalatoknál.

Vegy fel velünk a kapcsolatot most!

Botka Edina
HR munkatárs

Amit munkatársainknak kínálunk

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel
  • Külföldi munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok
  • Piacképes jövedelem
  • Rugalmas időbeosztás
  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség