SAP MM tanácsadó álláslehetőség

Onespire Zrt.

SAP MM tanácsadó pozíció leírása

Kipróbálnád magad egy magyar tulajdonú tanácsadó cégnél, ahol anyaggazdálkodási logisztika területén szerzett tapasztalatodat tudod kamatoztatni? Ha igen, akkor itt a helyed!

Az informatikai és menedzsment tanácsadásra specializálódott Onespire Zrt. SAP MM tanácsadó munkatársat keres dinamikusan fejlődő SAP üzletágának támogatására.

Amivel foglalkozni fogsz:

  • Tanácsadói feladatok sikeres megvalósítása informatikai és üzleti fejlesztési projekteken magyar vagy nemzetközi ügyfeleinknél.
  • SAP rendszer bevezetésében, támogatásában, meglévő folyamatok továbbfejlesztésében illetve új folyamatok kialakításában való tanácsadói feladatok ellátása.
  • Ügyviteli rendszerekhez kapcsolódóan üzleti folyamatok és termékek felmérése, elemzése, dokumentációja.
  • Presales feladatok végzése.
  • Workshopok tartása.

Amit Tőled várunk:

  • Minimum 3 év SAP MM tanácsadói tapasztalat.
  • Felsőfokú műszaki, gazdasági vagy informatikai végzettség.
  • Tapasztalat logisztikai területen, a logisztikai műveletek folyamatainak és gyakorlatának ismerete.
  • Ügyviteli rendszerekhez kapcsolódó üzleti folyamatok ismerete.
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.
  • Magabiztos fellépés, kiemelkedő kommunikációs készség.
  • Megbízható munkavégzés és együttműködési készség.
  • Folyamatos szakmai fejlődésre való igény.
  • Előny S/4HANA MM implementációs projektekben szerzett tapasztalat.

Amiért érdemes hozzánk jönni:

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel.
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés.
  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör.
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok.
  • Piacképes jövedelem.
  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség.
  • Rugalmas időbeosztás, hibrid munkavégzés.
  • Nemzetközi projekteken való részvétel.
  • A munka mellett sokféle egyéb szakmai, sport és csapatépítő programok.

Érdekli a SAP MM tanácsadó álláslehetőség?

Küldje el önéletrajzát és munkatársunk megkeresi a megadott elérhetőségein!

Fájl kiválasztásaNincs kiválaszott fájlFeltölthető fájl típusok: pdf, doc, docx, odt. Maximális fájl méret: 1 MB

Adatkezelési hozzájárulás*

2 + 1 =

Onespire karrierlehetőség

Fedezze fel érdekes és kihívást jelentő projektjeinket vezető hazai és más európai országokban található nagyvállalatoknál.

Vegye fel velünk a kapcsolatot most!

Botka Edina
HR munkatárs

Amit munkatársainknak kínálunk

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel
  • Külföldi munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok
  • Piacképes jövedelem
  • Rugalmas időbeosztás
  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség