Szenior szoftver értékesítő álláslehetőség

Onespire Zrt.

A Onespire Zrt. elsődleges küldetése, hogy kiemelkedő minőségű és rugalmas professzionális tanácsadási és fejlesztési szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek szerte a világon. Szakértői csapatunk szerteágazó tapasztalatai, az állandó fejlődés iránti erős elkötelezettségünk kiemelkedő teljesítményre ösztönöz.

Kiváló és összeszokott, informatikai és menedzsment tanácsadás szolgáltatásokat nyújtó szakértői csapatunk több, mint tíz éve dolgozik együtt és több tízezer sikeresen leszállított projektnap van a hátuk mögött.

A Onespire kompetenciaközpontjai különös figyelmet fordítanak arra, hogy naprakészek legyenek a legújabb informatikai technológiák és trendek terén, valamint kiváló partnerkapcsolatokat tartanak fenn a vezető szoftver és keretrendszer szolgáltatókkal, mint például az SAP és a Microsoft.

Dinamikusan bővülő szoftver üzletágunkba keresünk értékesítő kollégát.

Senior Software Sales (Sales Hunter)

Feladatok:

  • Hosszútávú ügyfélkör fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése közép- és nagyvállalati ügyfélszegmensben
  • Szoftver megoldások és szolgáltatások értékesítése az ügyfelek részére
  • Szoftver bemutatók és prezentációk szervezése, megtartása személyesen és online
  • Ajánlatok elkészítése és utókövetése
  • Fejlesztési igények azonosítása és lekövetése a fejlesztő csapattal

Ami az eredményes munkához szükséges:

  • Felsőfokú végzettség
  • Informatikai termékek és szoftverek értékesítésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás és motiváció, pozitív személyiség
  • Prezentációs és kommunikációs készségek
  • Önálló és eredményorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Érdekes és innovatív projektek
  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, szakmai képzésekkel
  • Közvetlen munkakörnyezet, rugalmas munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság, kevés adminisztráció

Érdekli a Szenior szoftver értékesítő álláslehetőség?

Küldje el önéletrajzát és munkatársunk megkeresi a megadott elérhetőségein!

Fájl kiválasztásaNincs kiválaszott fájlFeltölthető fájl típusok: pdf, doc, docx. Maximális fájl méret: 1 MB

Adatkezelési hozzájárulás*

12 + 11 =

Onespire karrierlehetőség

Fedezze fel érdekes és kihívást jelentő projektjeinket vezető hazai és más európai országokban található nagyvállalatoknál.

Vegy fel velünk a kapcsolatot most!

Botka Edina
HR munkatárs

Amit munkatársainknak kínálunk

  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos projektekben való részvétel

  • Külföldi munkalehetőség

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés

  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok

  • Piacképes jövedelem

  • Rugalmas időbeosztás

  • Segítőkész, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör

  • Véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség